Митники вилучили колекцію жіночого одягу з Барселони

Життя  23 лютого 2021 року, 15:10 495 ФОТОФАКТ

Один знайомий водія автобуса попросив доставити через кордон валізу з Барселони до Києва. Перевізник вирішив, що не потрібно декларувати та сплачувати податок за вміст дорожньої сумки, яка виявилася напакована жіночими брендами на майже 400 тис грн. Ось такі подібні історії стаються все частіше на митному посту «Тиса» і закарпатським інспекторам доводиться складати протоколи та вилучати предмети правопорушення.

Так, 22 лютого, під час проходження митно-прикордонного контролю 58-річний водій автобуса марки «MAN» вказав у декларації лише паспортні дані та відомості про транспортний засіб. Усно заперечив наявність будь-яких інших товарів, в тому числі таких, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено.

Однак, перевіряючи багажний відсік автобуса, митники виявили дорожню сумку із новеньким товаром. Відтак 61 одиниць жіночого одягу в асортименті торгівельної марки «Anna Mora» (різних моделей та розмірів), виробництва Іспанії намагався перевезти через українсько-угорський кордон водій автобуса в обхід декларування та обов’язкового оподаткування, і, скоріш за все, з метою комерційного збуту в Україні.

Читайте також:  Швейцарський годинник і брендові дамські сумочки вилучили закарпатські митники

Згідно ярликів на штанах, сорочках, платтях, блузах, футболках та светру – загальна вартість не задекларованого товару складає понад 394 тис грн. За митним законодавством дозволяється ввезення товару до 500 євро та до 50 кг.

У своїх поясненнях перевізник з Київщини виявлений одяг не визнав своєю власністю. Повідомив, що переміщував дорожню сумку з Барселони в Київ на прохання знайомого. Митники задокументували порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України. Наразі товар вилучено до рішення суду.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0