Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Митники вилучили колекцію жіночого одягу з Барселони

Митники вилучили колекцію жіночого одягу з Барселони

Один знайомий водія автобуса попросив доставити через кордон валізу з Барселони до Києва. Перевізник вирішив, що не потрібно декларувати та сплачувати податок за вміст дорожньої сумки, яка виявилася напакована жіночими брендами на майже 400 тис грн. Ось такі подібні історії стаються все частіше на митному посту «Тиса» і закарпатським інспекторам доводиться складати протоколи та вилучати предмети правопорушення.

ВІДЕО ДНЯ

Так, 22 лютого, під час проходження митно-прикордонного контролю 58-річний водій автобуса марки «MAN» вказав у декларації лише паспортні дані та відомості про транспортний засіб. Усно заперечив наявність будь-яких інших товарів, в тому числі таких, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено.

Однак, перевіряючи багажний відсік автобуса, митники виявили дорожню сумку із новеньким товаром. Відтак 61 одиниць жіночого одягу в асортименті торгівельної марки «Anna Mora» (різних моделей та розмірів), виробництва Іспанії намагався перевезти через українсько-угорський кордон водій автобуса в обхід декларування та обов’язкового оподаткування, і, скоріш за все, з метою комерційного збуту в Україні.

Реклама
Читайте також:
Швейцарський годинник і брендові дамські сумочки вилучили закарпатські митники

Згідно ярликів на штанах, сорочках, платтях, блузах, футболках та светру – загальна вартість не задекларованого товару складає понад 394 тис грн. За митним законодавством дозволяється ввезення товару до 500 євро та до 50 кг.

Реклама

У своїх поясненнях перевізник з Київщини виявлений одяг не визнав своєю власністю. Повідомив, що переміщував дорожню сумку з Барселони в Київ на прохання знайомого. Митники задокументували порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України. Наразі товар вилучено до рішення суду.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно