Батько двох маленьких дітей потребує дороговартісної реабілітації: родина у відчаї

Життя  3 березня 2021 року, 20:30 4041 ВІДЕО

Внаслідок автокатастрофи життя родини Халахан з села Ракошино Мукачівського району розділилося на до та після. Молодий 38-річний чоловік, головний державний ревізор-інспектор ГУ ДПС у Закарпатській області, зразковий сім’янин, дужий батько двох маленьких дітей вмить перетворився на потребуючу допомогу людину з інвалідністю. Це сталося 1 жовтня 2020 року на трасі Київ-Чоп. Ще й на нелегку долю чоловіка випало інфікуватись коронавірусом в лікарні. І його пану Юрію вдалося подужати. Дружина увесь цей час перебувала зі своїм обранцем, не залишала його ні на мить. Наразі життя потерпілого у автокатастрофі починається заново, як з дитинства.

Читайте також:  На Закарпатті шукають волонтерів безоплатної правової допомоги

Аби відновити функціонування організму і поставити батька двох дітей на ноги потрібен тривалий курс дороговартісної реабілітації. Дружина розповідає, винуватцем аварії став молодий хлопець – житель Нового Давидкова. У автомобілі перебували і двоє неповнолітніх дітей, вони залишилися майже неушкодженими. Основний удар взяв на себе батько – пан Юрій. Ні фінансової допомоги, ні співчуття, ні бодай моральної підтримки від підозрюваного у скоєнні ДТП сім’я Халахан не отримала, а навпаки, хлопець проявив себе як справжній цинік. Під вартою молодик не перебуває, вніс заставу, – додає пані Ірина. Позаду кілька надскладних операцій квитанції на тисячі гривень, – розповідає та показує дружина Ірина. Попереду – довготривала реабілітація та ще одне хірургічне втручання. Всього один день реабілітації коштує понад 5 тисяч гривень. Гроші у родини вичерпалися. Сім’я просить про допомогу. Не можна гаяти час, бо відлік йде не на дні, а на хвилини. Далі дивіться у сюжеті:

Нагадаємо, нещодавно у 19-річної дівчини виявили страшну недугу.

Джерело: М-Студіо
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 3
Василь 07.03.2021, 19:20
Но брехачі! Приїжалв до них винуватець домів но они незахотіли допомоги))) Укажіть го дом на 3 ітажа
Правда 04.03.2021, 17:59
Потребує допомоги з 10га землі і будинками на 300кв https://declarations.com.ua/declaration/nacp_168a4a9c-463a-4c93-96f5-75da8a239227
Яна 03.03.2021, 21:07
"Чому болить?" Та журналістка із М-студіо тупа чи шо?! таке питати у людини, яка ледь вижила?!? Чому болить? Я в шоці. Де таких тупих і беруть? Я вже не говорю навіть про освіту. Елементарно нормальна людина не питатиме таке! І головне навіщо такі люди каналу?