"Велика кількість ресторанів готуються приймати гостей", – голова ОДА про сьогоднішні заходи, попри суворий карантин

Життя  8 березня 2021 року, 10:52 5597

"Незважаючи на катастрофічний ріст захворюваності та смертності наших громадян, більшість продовжує ігнорувати карантинні обмеження", – йдеться у дописі очільника області Анатолія Полоскова на сторінці у соцмережі Фейсбук.

Під час брифінгу голова облдержадміністрації зазначив, що попри постійне збільшення ліжок для хворих на COVID-19, кількість підтверджених випадків невпинно зростає і відсоток заповненості також.

Читайте також:  "Червона" зона карантину на Закарпатті: що заборонено відсьогодні

"Одночасно вражає той факт, що за оперативними даними, велика кількість ресторанів та святкових залів порушуючи вимоги карантинних обмежень готуються й сьогодні приймати вечірки та гостей", – йдеться у дописі голови ОДА.

"Ми не можемо допустити подальшого зростання хворих та поступового введення медичної системи в колапс. Звертаюся до Вас з повагою – це потрібно зупинити!" – додав Анатолій Полосков.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 4
я 08.03.2021, 16:08
А що такого? Хай працюють на здоров'я. Ми ж ходимо на роботу! Знаходимося у приміщенні разом з 30 діточками! Якщо можна нам—то можна усім! Хворі хай лікуються! Здоров'я всім міцного!
Оксана 08.03.2021, 15:32
І як добиратися в Ужгород на роботу в дитячий садок Якщо всі маршрути зупинено???
Мукачево Б,, В, І, 08.03.2021, 11:51
За тиждень мабуть не здохлиб ресторатори , подивіться на яких машинах їздять і які хижі мають, 3 рази на рік на моря їздять, та хай не плачуть, слава Богу што можуть і мають
Ммм 08.03.2021, 11:20
А что ты им дашь денег содержать семью и т.п.?! Конешно работают. Жить на что то надо. В евространах компенсации дают. А вы что даете?