Мільйон пачок сигарет: угорці затримали вантажівку з цигарками, – ЗМІ

Життя  10 березня 2021 року, 11:55 864 ВІДЕО

Опівночі із 5 на 6 березня словенська фура, керована українським водієм, під виглядом паливних брикетів перемістила з України рекордну контрабанду – майже 2000 ящиків сигарет, які непомітно проїхали через наш кордон і були успішно виявилені угорськими митниками та поліцією. Орієнтовна вартість товару $600 000 в Україні і $1,200 000 вже на угорській стороні.

Як стало відомо «М-студіо» з власних джерел, 4 березня – відправник товару «Вугілля деревне» ФОП Кондрич Іван Степанович, м. Мукачево, одержувач – Kurti Tradinghouse Kft (Угорщина), первізник: ПП «Арта Транс» , зареєстрований у Одеській області. Митник, який проводив оформлення: Ольга Єгорова (Митний пост Мукачево), як паливні брекети;
4 березня – Паливні брикети: ФОП Кондрич Іван Степанович, м. Мукачево, одержувач – Kurti Tradinghouse Kft (Угорщина), перевізник Anel Transport d.o.o. Словенія. Митник, який проводив оформлення: Кудрявцев Сергій (митний пост Мукачево).

Читайте також:  Через невелику партію сигарет чоловік втратив на кордоні мікроавтобус

У своїй заяві представник прокуратури Норберт Ревеш написав, що згідно з обґрунтованою підозрою, українець подав заявку на в’їзд до Угорщини в прикордонну станцію минулої п’ятниці. Згідно з його паперами, він перевозив брикети, але угорські стражі кордону з підозрою поставилися до відвантаження, тому вони відкрили вантажівку, в якій загалом було знайдено 994 950 пачок сигарет без оподаткування, упакованих у картонні коробки.

М-студіо повідомляє, що угорці затримали вантажівку з цигарками

Телеканал М-студіо повідомляє, що угорці затримали вантажівку з цигарками

Вантажівка проїхала українську частину КПП, її затримали на угорській стороні. В угорській прокуратурі повідомили, що така партія контрабанди завдала збитків на 1,5 мільярда форинтів. Угорська поліція розповідає, коли водія попросили перегнати вантажівку на рентген, то той зазначив, що у нього зламалась коробка передач. Але це не завадило угорцям провести перевірку. Саме так і було знайдено цигарки.

Джерело: М-студіо
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Дьордь 11.03.2021, 06:47
Отакої ! Ну й де ж наші "чесні на руку" митники дивились? Судити всіх-це легко сказано, Побачимо результат цієї "афери" з брикетами , і хочеться пришвидшити судовий процес над причасниками такої контрабанди.