Холостяк 11, 2 випуск: каблучки та шопінг – що цікавого у другому випуску

Життя  12 березня 2021 року, 11:03 8074
Холостяк 11, 2 випускФОТО: СТБ

2 випуск 11 сезону шоу "Холостяк" потішить глядачів першими побаченнями. Михайло Заливако запросив трьох красунь на першу зустріч. Для цього він організує великий екскурсійний автобус для приємної подорожі Києвом.

Другий випуск шоу Холостяк 2021: подробиці

Тиждень для головного холостяка країни розпочнеться із групового побачення, – йдеться на сайті СТБ в анонсі другого випуску шоу. Разом з дівчатами, він вирушить у подорож Києвом. Під час поїздки красуні-претендентки на серце Михайла спробують підкорити холостяка своєю обізнаністю у архітектурі.

Читайте також:  Шоу "Холостяк 11": що цікавого у першому випуску

Також відомо, що у другому випуску одній з дівчат вдасться піти із Михайлом Заливакою на індивідуальне побачення. Для цього перед зустріччю пара поїхала по сукню для дівчини. А от після побачення на учасницю очікує приємний сюрприз. Вдвох вони зроблять одне для одного унікальні каблучки.

Два будинки для учасниць шоу

Оскільки учасниць "Холостяка" аж 29, то виникло питання, як розмістити дівчат. Було вирішено поселити холостячок у два будинки – один знаходиться біля озера, а інший – у лісі.

У будинку біля озера розмістились 15 дівчат, серед яких і Джессіка Чегі, про яку інтернет-видання "PMG.ua" вже писало в одній із попередніх публікацій.

Джессіка Чегі на шоу Холостяк 11

Джессіка Чегі / Фото: Холостяк, СТБ

Джессіка Чегі на шоу "Холостяк 11": що відомо про дівчину

Джессіка із Мукачева, їй 25 років. Навчалась у Мукачівській ЗОШ №3, а згодом переїхала в Угорщину, де здобула освіту у місцевому технікумі (фізіореабілітація).

Зараз учасниця шоу "Холостяк 2021" власниця студії візажу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0