Уряд розширив перелік заборонених до перевезення через кордон препаратів

Життя  12 березня 2021 року, 13:37 847

Розширився список недозволених до переміщення через кордон лікарських засобів. Про це повідомляє Державна прикордонна служба

"Кабінет міністрів вніс зміни до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 6 травня 2000 р. № 770. В результаті цих змін перелік медичних препаратів наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів значно розширився.

А це означає, що перевезення через державний кордон цих категорій медпрепаратів, які містять наркотичні та психотропні речовини, також будуть регламентуватися та при виявленні вилучатися на державному кордоні", – йдеться в повідомленні.

Читайте також:  Коли Європа відкриє кордони для безвізових подорожей: відповідь посла Німеччини в Україні

Документ, доступний на сайті Кабінету міністрів, містить більше пів сотні назв препаратів. Прикордонники просять громадян звернути увагу на такі зміни та детально ознайомитись зі списком цих препаратів, аби не мати зайвих клопотів під час перетину кордону.

Вказується, що за два місяці 2021 року у пунктах пропуску на державному кордоні співробітники ДПСУ самостійно, або разом із взаємодіючими органами вилучили близько 33 кілограмів наркотичних речовин, а також препаратів, що мають наркотичну або психотропну дію.

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0