МОЗ оновило карантинне зонування областей України

Життя  14 березня 2021 року, 08:30 5528

Міністерство охорони здоров’я оновило розподіл на карантинні зони. Зокрема, у "червоній" зоні", як і раніше, залишаються чотири області, у "помаранчеву" включили Київ та ще дев’ять областей. Про це повідомила пресслужба міністерства.

Читайте також:  В одній із територіальних громад Закарпаття дитсадки закривають на карантин

Згідно з новим поділом, у "червоній" карантинній зоні опинилися чотири області: Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська і Чернівецька.

У "помаранчеву" зону включили місто Київ, а також Вінницьку, Донецьку, Київську, Львівську, Миколаївську, Сумську, Тернопільську, Хмельницьку, Черкаську області (до цього була у "жовтій" зоні - ред.).

Решта регіонів опинилися у більш безпечній, "жовтій" зоні. Йдеться про Волинську, Дніпропетровську, Запорізьку (раніше була у "помаранчевій" зоні - ред.), Кіровоградську, Луганську, Одеську, Полтавську, Рівненську, Харківську, Херсонську і Чернігівську області.

Зазначається, що, зокрема, показник госпіталізацій 60 на 100 тисяч населення станом на 12 березня був перевищений у Києві, Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Миколаївській, Хмельницькій, Чернівецькій областях.

Нагадаємо, що Максим Степанов озвучив тривожну заяву про Закарпаття.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0