У Мукачеві вирішили відновити роботу Діагностичного центру Лікарні святого Мартина

Життя  17 березня 2021 року, 08:07 882

Діагностичний центр Лікарні святого Мартина відновлює свою роботу сьогодні, 17 березня. Про це йдеться у повідомленні Лікарні святого Мартина у Фейсбуці.

Час роботи медичного закладу: з 9:00 до 18:00. МСЕК працює з 12:30 до 13:00.

Пацієнти, які були записані 15.03-16.03, на час припинення роботи закладу, мають звернутися на рецепцію: ваші записи зберігаються, вузькі спеціалісти вас обов’язково приймуть", – повідомляє Лікарня святого Мартина.

Читайте також:  У Лікарні святого Мартина сьогодні ледь не сталася трагедія

Денний стаціонар Діагностичного центру на період загострення ситуації з covid-19 – тимчасово закритий. Важливою умовою отримання безкоштовної медичної допомоги пацієнтам є:

  • наявність електронного направлення від сімейного лікаря;
  • запис у внутрішній інформаційній системі на відповідний час прийому;
  • наявність індивідуальних засобів захисту та дотримання дистанції.

Лікарі центру просять пацієнтів зважити невідкладність візиту до спеціаліста, оскільки важливо уникнути скупчень відвідувачів та зменшити ризики захворюваності для пацієнтів, а також медичних працівників, які працюють у посиленому режимі.

Ургентна допомога надаватиметься на базі відділення невідкладних станів у лікарні за адресою м.Мукачево, вул. Пирогова Миколи, з 8до 13, за всіма профілями спеціалістів. Для отримання додаткової інформації зателефонуйте в коллцентр 0800503118 (для з’єднання - 2).

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0