Очільник області розповів про закарпатську сім’ю, яка стала для нього прикладом

Життя  17 березня 2021 року, 11:13 1948

За січень-лютий 2021 року в Закарпатській області усиновлено 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. "Питання усиновлення дітей перебуває на особистому контролі голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова", – зазначили у пресслужбі облдержадміністрації. 

"Кожна дитина має мати люблячих та турботливих батьків. У житті бувають різні ситуації! Не потрібно когось засуджувати, треба якщо ти можеш – просто допомогти. Для мене є яскравим прикладом сім’я Копчик із Великого Березного, яка усиновила п’ятьох діток. Я особисто був у них і спілкувався з родиною. Є багато небайдужих людей до чужого горя, щедрих та готових прийняти і віддавати! Сьогодні держава робить також усе можливе для того, щоб кожна дитина жила й виховувалася в родині. На Закарпатті відкрили у 2020 році три дитячі будинки сімейного типу, придбані коштом субвенції з державного бюджету", – розповів Анатолій Полосков.

Читайте також:  У Мукачеві дитина-сирота отримає квартиру

В середньому щорічно в області усиновлюється  понад 50 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В області проживає понад 2000 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. 

З них 86% вже влаштовані до сімейних форм виховання, в прийомні сім‘ї, дитячі будинки сімейного типу, під опіку, піклування. Більшість дітей на момент усиновлення мали вік менше 6 років (40 дітей).

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0