Для далекобійників готують "листи щастя"

Життя  19 березня 2021 року, 08:11 990

В "Укравтодорі" хочуть штрафувати власників перевантажених фур.

В Україні працює приблизно 50 комплексів автоматичного вагового контролю на дорогах. Проте через відсутність закону, далекобійників поки не штрафують. 

Про це очільник "Укравтодору" Олександр Кубраков розповів 18 березня у прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1". 

Читайте також:  З 17 березня виростуть штрафи за порушення ПДР: що очікує на порушників

"Минулого року ми на об’єктах, на дорогах державного значення, встановили 25 комплексів автоматичного вагового контролю. Так само Міністерство інфраструктури через своє, інше державне підприємство, встановило приблизно ще стільки ж. Всі ці об’єкти вже запущені, працюють, ми бачимо статистику. Але ми ще не можемо штрафувати. Сподіваюсь, що Верховна Рада підтримає у другому читанні відповідний законопроєкт. Він надасть можливість нарешті, так само як з фотофіксацію, як зараз люди отримують "листи щастя" і  штрафи, так і само перевізники, нарешті почнуть їх отримувати", – сказав Кубраков. 

Ексміністр транспорту Віктор Бондар зазначив, що для цього в "Укравтодору" не вистачить вагових комплексів та запропонував запровадити електронні накладні. 

"У вас вагових комплексів не вистачить. Запустіть електронні вантажні накладні. Тоді з поля і заводу – ніхто не зможе перевантажену машину вивезти, бо її ніхто інакше не прийме", – пояснив Боднар. 

Із цим очільник "Укравтодору" погодився та зазначив, що для цього потрібно розробити закон. 

"Я згоден з вами, я підтримую цю ідею. Але це – більше питання до всіх нас, включаючи законодавче", – сказав Олександр Кубраков.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0