У Закарпатській області незабаром запровадять аеромедичну евакуацію

Життя  19 березня 2021 року, 10:41 624

В Україні хочуть запровадити Єдиний аеромедичний простір, систему евакуації хворих і транспортування анатомічних матеріалів реципієнтів, повідомила пресслужба Міністерства внутрішніх справ. За даними МВС, на першому етапі пілотного запровадження аеромедичної евакуації будуть залучені нові сучасні гелікоптери Airbus H-145, які базуватимуться у Львові та Києві.

«Вже з 1 квітня ми запускаємо пілотний проєкт у Львівському регіоні – це 7 областей: Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська, Волинська, Рівненська, Тернопільська і Чернівецька області. А з 1 травня вже підключаємо Київський регіон, він забезпечить допомогою Київську, Вінницьку, Житомирську, Кіровоградську, Полтавську, Сумську, Чернігівську області та місто Київ», – повідомив очільник МВС Арсен Аваков.

Читайте також:  Вертоліт ДСНС транспортував двох вагітних жінок до обласної лікарні в Ужгороді

За його словами, період реагування на виліт гелікоптера становитиме від 5 до 30 хвилин, залежно від обставин.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко у Фейсбуці написав, що силами придбаних у Франції 55 вертольотів Eurocopter в Україні буде забезпечено «максимально швидку доставку бригад лікарів, донорських органів, громадян постраждалих в ДТП із важкими наслідками, чиє життя неможливо врятувати на рівні районної лікарні, якщо не доставити їх на операційний стіл до обласного центру».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0