Послуги комп’ютерної діагностики вперше стануть доступними для жителів Воловеччини

Життя  24 березня 2021 року, 09:46 681 ФОТО, ВІДЕО

Капітальний ремонт приймального відділення Воловецької ЦРЛ уже на фінішній прямій. Про це повідомляє Закарпатська ОДА. Час від часу в опорній лікарні Воловеччини проводили поточні ремонти, проте роботи такого масштабу тут здійснюють уперше за понад 30 років. 

З вересня 2020 року у межах національної програми Президента України "Велике будівництво" у закладі охорони здоров’я модернізують відділення екстреної медичної допомоги.

Читайте також:  Скандал у лікарні Закарпаття: оприлюднено відео

Внутрішні будівельні роботи вже майже повністю завершені, зараз триває облаштування благоустрою території. У лікарні очікують на доставку сучасного УЗД апарата, цифрового стаціонарного рентгену та іншого медичного обладнання, закупленого за кошти державного бюджету.

"Завдяки потужному 16-зрізовому комп’ютерному томографу, який привезли минулого тижня, у Воловецькій ЦРЛ вперше стануть доступними послуги з діагностики внутрішніх органів і систем", – наголосив Мирослав Білецький, перший заступник голови Закарпатської ОДА.

Комп’ютерний томограф

За його словами, невідкладну медичну допомогу в ургентних випадках у закладі надаватимуть не тільки мешканцям Воловеччини, а й жителям Свалявщини, Міжгірщини та всього Мукачівського району. 

На капітальний ремонт лікарні з державного бюджету спрямували 7 млн грн, з місцевого бюджету виділили 234 тис. грн. Проєкт облаштування благоустрою вартістю понад 1 млн грн профінансовано державою.

Воловецька РЛ

Воловецька ЦРЛ – це одна з восьми опорних лікарень Закарпаття, у яких створюють нове сучасне приймальне відділення.

Нагадаємо, в 11 лікарнях Закарпаття планують встановити кисневі станції.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0