Коли поліція штрафуватиме за відсутність маски на вулиці: роз’яснення

Життя  24 березня 2021 року, 12:22 Тетяна Войтюк 6207

Носіння масок в регіонах, що потрапили в "червону" зону, стало обов’язковим не лише в публічних місцях, але і під час прогулянки в парку або на вулиці. Утім, поліція не планує одразу виписувати штрафи за порушення у розмірі 170 гривень.

Як розповів заступник директора департаменту комунікацій МВС Ярослав Тракало, правоохоронці, перш за все, сподіваються на свідомість громадян та не планують одразу виписувати штрафи за відсутність маски.

Читайте також:  Обласна державна адміністрація повідомила сумну для Закарпаття новину

"Поліція не планує штрафувати людей. Навпаки ми розраховуємо на те, що люди проявлятимуть громадянську свідомість. Найкращим аргументом, на жаль, в цьому є невтішна статистика останніх тижнів, яку чує та бачить кожен з нас. Тому ми розраховуємо на те, що люди побережуться і будуть дотримуватися маскового режиму, тим самим убезпечуючи себе й оточення", – зазначив представник МВС.

Тракало пояснив, що коли правоохоронці бачитимуть людину без маски, вони спершу робитимуть попередження.

"Будемо розмовляти, проведемо профілактичну роз’яснювальну роботу, пояснюватимемо ризики для життя та здоров’я", – зауважив директор департаменту комунікацій МВС.

Він наголосив, що штраф на місці у розмірі 170 гривень виписуватиметься тільки тоді, коли людина ігноруватиме аргументи правоохоронців та відмовиться вдягати маску.

"Ніхто не буде зразу підходити і одразу говорити "ми виписуємо вам штраф, бо ви порушники", – наголосив Тракало.

За його словами, поліцейські проводитимуть профілактичні розмови з громадянами без масок у будь-яких місцях, зокрема в парку, якщо там зібралося одразу багато людей без дотримання соціальної дистанції.

Джерело: Суспільне
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0