Що коїться в Мукачівському психоневрологічному інтернаті: на одному з телеканалів вийшла шокуюча програма

Життя  24 березня 2021 року, 15:21 19491 ВІДЕО

Як потрапити у полон не злочинців, не колекторів чи навіть ворога на війні, а держави? В Україні дуже просто. У програмі "Гроші" розповіли історію про те, як людина, що не порушувала жодних законів, стала заручником і знаходиться у неволі.

Але найдивніше – не у тюрмі! А де ж? У Мукачеві, в психоневрологічному інтернаті. Йдеться про 39-річну жінку – Едіту Балог. Все своє життя вона провела в державних закладах. Спочатку це був дитбудинок, потім – спецінтернат, а далі – Мукачівський психоневрологічний інтернат.

Едіта Балог

Едіта розповіла, що коли її перевели у будівлю, де живуть психічно хворі люди, думала, що й сама збожеволіє. "Я молилася, щоб Бог не дав мені, щоб я помішалася. Бога я просила", – зазначає Едіта Балог.

Читайте також:  Чиновники шоковані умовами перебування пацієнтів у Мукачівському психоневрологічному інтернаті

У жінки друга група інвалідності. Вона – недієздатна, тобто не може приймати рішення без опікуна. І тому приречена до кінця життя жити за парканом інтернату, серед психічно хворих людей.

Закарпата написала журналісту програми "Гроші" ще напередодні Нового року. Вона зазначила, що хоче отримати дієздатність і просила їй допомогти. Журналісти разом із поліцією навідались у Мукачівський психоневрологічний інтернат.

Мукачівка Едіта Балог

Але побачене там та поведінка директора закладу і його дружини просто шокувала їх.

Що коїться в Мукачівському психоневрологічному інтернаті

Докладніше про те, що відбувається в  інтернаті і чому у справу довелось втручатися голові Закарпатської облради Олексію Петрову – дивіться у програмі "Гроші".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 7
Іполлітов Бичара 25.03.2021, 07:05
Дикун. Просто жесть
Мукачево 24.03.2021, 23:51
Щоб до комісії її незробили психічну щоб аналізи були недобрі вони на все готові уроди а дона якого хрена там робить під час червеної зони
Іван 24.03.2021, 21:34
А віпера жона на якій посаді там паше і що то за сімейний підряд??? Майже не малі кошти там крадуться з обласного бюджету і тому там такі аморальні і наглі люди керують
Мукачівка 24.03.2021, 21:21
Урод жирний той директор і його дружина!!!!!!
Таня 24.03.2021, 20:19
Уроди психічні!!! Даже немає слів ..... До чого докотилась наша Украіна. Ось як керують в нас на Украіні....
Інна 24.03.2021, 19:52
Уроди! Роблять із людей овочів! Та ще й знущаються! Даже на камеру подружжя неадекватне бикує, а уявіть, як поводяться зазвичай! Ще гірше!
Полі 24.03.2021, 19:12
Ко сього хворого чувака зробив директором? Бо він підходить на підопічного або злочинця.