МВС оновило правила видачі автомобільних номерів

Життя  25 березня 2021 року, 10:35 1719

Кожний сервісний центр МВС видаватиме на транспортні засоби, незалежно від місця прописки власника, номерні знаки лише своєї області. Про це повідомляє прес-служба Головного сервісного центру МВС.

Основним нововведенням, що запроваджується, є зміна визначення адміністративно-територіальної належності транспортного засобу, а саме не за місцем прописки власника, як було дотепер, а за місцем здійснення реєстрації (перереєстрації) транспортного засобу.

"Тобто, кожний сервісний центр МВС видаватиме на транспортні засоби, незалежно від місця прописки власника, номерні знаки лише своєї області", – пояснили у відомстві.

Читайте також:  В Україні змінили правила видачі водійських прав: головні нововведення

При цьому, зазначені вимоги не поширюються на номерні знаки, які українці залишили на платному зберіганні в сервісному центрі МВС.

"Таке нововведення дозволяє оптимізувати процес забезпечення сервісних центрів МВС номерними знаками, а також уникнути зайвих матеріальних витрат на виготовлення та логістичних витрат на доставку та зберігання у сервісних центрах МВС номерних знаків інших регіонів. У кінцевому результаті нововведення призведе до економії бюджетних коштів", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, з 17 березня зросли штрафи за порушення ПДР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0