За кілька днів на Закарпатті стартує весняний призов 2021

Життя  25 березня 2021 року, 13:04 3735

На Закарпатті із першого квітня розпочнеться весняний призов 2021 року. Триватиме він до 30 червня. З початку березня тривають активні підготовчі роботи: призовники проходять медичний огляд та з ними проводять консультативні діалоги.

За планом цього року в Закарпатській області мають призвати на строкову військову службу близько 400 хлопців, віком від 18 до 27 років. 

Читайте також:  У Мукачеві зустріли військовослужбовців 128 бригади

"Мета – налагодити співпрацю та докласти максимальних зусиль для належної організації та виконання визначених завдань. Необхідно спільними зусиллями керівництва обласної державної адміністрації, органів військового управління, ГУ Нацполіції в області, а також райдержадміністрацій, міськвиконкомів і ТГ забезпечити належну організацію призовної компанії в нашій області 2021 року", – зауважив Іштван Петрушка.

За його словами, солдати строкової служби участі в операції об’єднаних сил (антитерористичній операції) не беруть – вони служать в місцях постійної дислокації військових підрозділів. "Жодного призовника за період ООС (АТО) в зону військового конфлікту не було відправлено", – запевнили в Закарпатській ОДА.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0