4 випуск шоу "Холостяк": що цікавого показали та хто покинув проєкт

Життя  27 березня 2021 року, 00:03 9193 Оновлено

На телеканалі СТБ показали 4 випуск шоу "Холостяк 11". Наприкінці минулого випуску Михайло попросив дівчат з’їхатись в один будинок. У даному ж випуску показано, як дівчата з колись різних будинків спілкуються між собою.

4 випуск шоу "Холостяк 2021" порадував глядачів грандіозним балом, який влаштував головний герой шоу для красунь. На захід були запрошені ще кілька зіркових гостей, які влаштували для красунь своєрідний екзамен та задавали безліч питань стосовно намірів учасниць на проєкті.

Читайте також:  Конфлікт на проєкті "Холостяк 11": мукачівка висловила своє обурення

Ключові моменти 4 випуску:

  • дівчата заселились в один будинок;
  • тиждень для них розпочався з того, що холостяк запропонував дівчатам "подорож по епохах";
  • "подорож" буда від 20-х до 80-х років, а також в епоху дитинства;
  • на початку шоу показано мрії учасниць, в яку епоху вони б хотіли потрапити;
  • Михайло Заливако влаштував для дівчат кілька тематичних індивідуальних та групових побачень;
  • із Лізою він влаштував "подорож" у дитинство, вони відвідали торговий центр, де покатались на роликах;
  • Аня, Розалі та Джессіка в неймовірних ретро-вбраннях вирушили "у 30-ті роки". Враховуючи той факт, що в той період діяв "сухий закон", то гуляння, у переважній більшості, відбувались у прихованих приміщеннях. Щось схоже було зображено у четвертому випуску. Учасницям зав’язали очі і відвезли у стилізований паб на вечірку;

Холостяк 11, 4 випуск

  • під час такої вечірки друг холостяка влаштував своєрідний "екзамен" для дівчат. Він задавав питання, цікавився мотивами, які спонукали учасниць взяти участь у шоу. Саме під час таких опитувань чи не найкраще проявила себе учасниця з Мукачева Джессіка Чегі, яка своїми відповідями зачепила друга Михайла Заливаки. Забігаючи наперед, зазначимо, що мукачівка сподобалась холостяку, про що свідчать його слова під час церемонії троянд.

Читайте також:  Джесіка Чегі: що відомо про дівчину, яку помітили у Мукачеві із головним героєм шоу "Холостяк"

Також у 4 випуску показаний бал. Дівчата заздалегідь готувались до нього та вивчали танець. Цікавинкою є те, що дівчата на світському заході були одягнуті в маски. Перед цим учасниці шоу отримали настанови із 15 пунктів про те, як потрібно поводитись на балу. За порушення прописаних настанов – "штраф" у вигляді жовтих троянд на руку. Слідкував за всім церемоніймейстер.

Холостяк 11, 4 випуск

На бал також у масках завітали кілька зіркових гостей, серед яких Олексій Тригубенко (учасник шоу "Холостячка") та Нікіта Добринін ("Холостяк", 9 сезон).

Також запам’ятався епізод із грою, коли учасники відповідали на різні питання ведучого. Тут так само чимало відповідей стосувалось мукачівки.

Хто покинув проєкт після 4 випуску

  • Першою в 4 випуску "Холостяка" додому відправилася Аня.
  • Другою покинула проєкт Вікторія.

Хто залишився у проєкті

У 5 випуску Холостяк 11 будуть 10 дівчат.

Холостяк11, 5 випуск

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0