Одна із громад Закарпаття оголосила про додаткові протиепідемічні заходи

Життя  26 березня 2021 року, 12:03 5830

Школи Тячівської громади до 2 квітня продовжать дистанційне навчання. Також на сайті ТГ оголошено про нові додаткові протиепідемічні заходи на території громади.

Продовжено до 2 квітня 2021 року включно:

  • перебування на дистанційному навчанні учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Тячівської міської територіальної громади;
  • призупинення відвідування закладів дошкільної освіти Тячівської міської територіальної громади.

Читайте також:  Встановлено новий антирекорд: в Україні надзвичайно багато хворих за добу

Також зазначається про заборону на території Тячівської міської територіальної громади проведення масових релігійних заходів за участю більше однієї особи на 10 м.кв. площі будівлі (храми, молитовні будівлі, культові споруди, тощо) або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі).

Керівникам релігійних громад Тячівської ТГ дано доручення забезпечити дотримання протиепідемічних обмежень під час здійснення богослужінь в усіх храмах, молитовних будівлях і культових спорудах та тимчасового обмеження (коригування) процедур здійснення окремих релігійних обрядів прямого контакту (причащань, загальних сповідей, хрещень тощо).

Керівникам закладів, робота яких дозволена в умовах «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки (культові споруди, заклади торгівлі визначеними товарами, СТО, суб’єкти господарювання з ремонту комп’ютерів, побутових виробів, предметів особистого вжитку тощо) дано доручення забезпечити перед входами в будівлі, зали, приміщення встановлення інформаційних табличок із зазначенням кількості осіб, які у них можуть одночасно перебувати.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0