У закарпатському селі облаштували сучасний дитсадок

Життя  26 березня 2021 року, 16:37 3029 ФОТО, ВІДЕО

У далекому 2001 році паводок наробив чимало біди на Закарпатті. В Яблунівці Хустського району він зруйнував дитячий садок. Саме село доволі велике, у ньому мешкає понад 5500 людей. Тут проживає чимало молодих сімей з дітками, які потребують дошкільного навчального закладу. Не один десяток років батьки, котрі мали можливість, возили дошкільнят у сусіднє село.

"Тому питання дитячого садка у селі, що активно розвивається, було напрочуд гострим. Прийняли рішення використати одну існуючу у населеному пункті будівлю, розділити її і використати у двох цілях. З одного боку тут розмістили сільський ФАП, з іншого – дошкільний навчальний заклад", – розповів перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький. 

Читайте також:  Часткова ампутація нігтьової фаланги пальця: на Закарпатті у дитсадку стався шокуючий випадок

Кілька років минуло від моменту розроблення проєктної документації до закінчення реконструкції об’єкту. Загальна кошторисна вартість проєкту – понад 10 млн грн.

У результаті проведених робіт зробили реконструкцію старої будівлі з утепленням, замінили дах, вікна, двері, покращили матеріально-побутові умови, додатково створили 50 місць у садочку, влаштували майданчик. Тепер дітки зможуть навчатись, гратись і відпочивати з комфортом у своєму рідному селі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0