Мітинг у закарпатському селі: що викликало обурення людей

Життя  29 березня 2021 року, 20:33 5060 ВІДЕО

Жителі Чинадієва обурені тим, як працює їхня селищна рада. Люди хочуть бачити бодай якусь роботу обранців. Депутати ж факт саботування спростовують. Юрій Фесюк каже, що проблема лише в тому, що селищний голова не бере до уваги думку окремих депутатів.

Читайте також:  Гучний конфлікт у закарпатському селі: що не можуть поділити місцеві

Також депутат запевняє, що вони як ніхто турбуються питаннями благоустрою селища. Депутат закликає не вдаватися до маніпуляцій, адже йдеться про те, що думку тих депутатів, які не в коаліції з головою громади – просто ігнорують, таким чином зриваючи злагоджену роботу. Далі дивіться у сюжеті каналу:

Нагадуємо, що нещодавно обурені закарпатці перекрили трасу Київ-Чоп. 

Джерело: М-Студіо
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Чинадієво 29.03.2021, 22:59
Вся проблема лише в тому, що Ю.Фесюк ( і його поплічники - депутати) входить до складу депутатів Чинадіївської ОТГ! Адже він як ніхто, турбується НЕ про благоустрій громади, а про свої власні інтереси! Ганьба таким депутатам, які не виконують свої безпосередні обов'язки і зривають сесії!!! А Ю.Фесюк взагалі на зборах громади нічого путнього сказати не міг! І взагалі, в даній статті написано 99% БРЕХНІ!
1 29.03.2021, 21:22
Зайдідь у Порадьте будь ласка Чинадієво.Там увидите шо Фесюк меле,то шо сам не розуміє.Його лиш беспокойить питання реклами,бо не хоче платити податок за то.Чого не ходить та не голосує за людські питання?За рекламу мож воздержатися або бути проти і всьо. Треба боло зняти як плювуть йому вслід коли пішов просто із зборів!