Ляшко озвучив, коли Закарпаття вийде з “червоної” зони

Життя  29 березня 2021 року, 21:30 20529

В результаті тривалих жорстких карантинних обмежень у “червоній” зоні карантину, невдовзі Івано-Франківська та Закарпатська область можуть послабити заходи безпеки. Про це в ефірі “Прямого” заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко. Він наголосив, що сьогодні у регіонах “червоної” зони карантину спостерігаються позитивні зміни епідеміологічної ситуації. “Чи буде в Україні загальнонаціональний локдаун? Сьогодні ми бачимо, що якщо витримуються всі ті обмеження, які прописані в “червоному” рівні епідемічної небезпеки, а це приклад Івано-Франківська і Закарпатська області, то є позитивний вплив”, – підкреслив Ляшко.

Читайте також:  "Червона" зона на Закарпатті: як обмеження вплинули на роботу транспорту

І на цьому тижні, можливо, на наступному Івано-Франківська і Закарпатська області будуть виведені з червоного рівня епідемічної небезпеки, – зауважив головний санітарний лікар.

Він пояснив, що адаптивний карантин в Україні працюватиме, допоки це можливо без колапсу системи охорони здоров’я. “Це ще раз нам підтверджує, що поки є можливість працювати в адаптивному карантині, то краще працювати в адаптивному карантині. І ми говорили на початку 2021 року, що після першого зимового карантину в 2021 році надалі в країні буде працювати адаптивний карантин до того часу, доки це можливо, щоб не було допущено колапсу системи охорони здоров’я”, – резюмував Віктор Ляшко.

Нагадаємо, що імунолог спрогнозував терміни нових локдаунів в Україні.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0