Відомо, про що сьогодні домовились підприємці із керівництвом області

Життя  31 березня 2021 року, 16:14 902 ФОТОФАКТ

Дозволити працювати і продавати промислові групи товарів на території "червоної" зони. Саме з таким проханням сьогодні звернулися закарпатські підприємці до керівництва ОДА. 

"Сьогодні держава підтримує підприємців. Ми готові йти назустріч, відстоювати інтереси малого бізнесу, але ми повинні розуміти, що влада передусім турбується про життя і здоров’я людей. Саме зараз нам потрібно об’єднатися й докласти максимум зусиль у нелегкій боротьбі і, нарешті, розірвати цей ланцюг хвороби", — зауважив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький. 

Ігор Шинкарюк, заступник голови Закарпатської ОДА, зазначив, що Закарпатська область за останні кілька днів має позитивну динаміку щодо ситуації з коронавірусом, але це не привід розслаблятися. 

Читайте також:  Біля Закарпатської ОДА протестували підприємці

"Не за горами велике свято, після якого медична система області може зазнати значного навантаження. Тому ми маємо працювати на випередження", – додав заступник голови ОДА.

За словами медиків та епідеміологів, на Закарпатті продовжують фіксувати високу смертність від коронавірусної інфекції. Сьогодні – 19 осіб. У результаті сторони домовилися, що підприємці напрацюють конкретні пропозиції щодо можливої оптимізації їхньої роботи у період встановлених обмежень "червоної" зони. 

У пресслужбі Закарпатської ОДА зазначили, що все буде опрацьовано і відправлено до КМУ для розгляду та подальшого прийняття рішень. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0