Оприлюднено список доріг державного значення, які відремонтують у Закарпатті цього року

Життя  1 квітня 2021 року, 12:43 1584

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України на дороги загального користування державного значення Закарпатська область отримала 1 млрд 706 млн грн.

Про це повідомляє Закарпатська ОДА.

Читайте також:  Як відновлюють дорогу Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів: опубліковано відео

Які саме дороги оновлюватимуть

М-06 Київ-Чоп – головний міжнародний маршрут області, протяжність якого становить 134 км. На окремих ділянках тут проведуть поточний середній ремонт, на деяких – капітальний. 

У 2021 в експлуатацію введуть всі ділянки по Н-13 Львів – Самбір – Ужгород,  а ведуться роботи на 5-ти, які є перехідними об’єктами. У межах села Жорнава планують провести капітальний ремонт дорожнього полотна та звести підпірні стінки, адже є ризик зсуву ґрунту просто на залізницю. 

У межах траси Н-09 Мукачево – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів поточний середній ремонт у 2021 році запланований на 5-ти ділянках. Окрім ремонту дорожнього покриття, там зводять підпірні стінки та габіони вздовж р. Чорної Тиси. 

Маршрут Р-21 Долина – Хуст відновлять до м.Хуста, загалом - це 84 км. 

Завершують роботи на Оленівському перевалі у межах дороги Т-07-12 Перечин – Свалява. Після підготовки проєкту та тендерної процедури проведуть також поточний середній ремонт починаємо на окремих ділянках.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0