"Запускати маршрутки із заповнюваністю 50% невигідно", – заступник голови Закарпатської ОДА про відновлення курсування автобусів

Життя  2 квітня 2021 року, 09:41 6773 ВІДЕО

Потреба у відновленні роботи громадського транспорту на Закарпатті неабияка! Люди наполягають на відновленні пасажирських перевезень з отриманням карантинних норм, адже розуміють – ситуація з рівнем захворюваності критична, але ж життя не зупинилося.

Рішення про обмеження пасажирських перевезень у "червоній" зоні – віднедавна прерогатива регіональних комісій ТЕБ та НС. Так, в області заборону здійснення на території Закарпаття регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним та залізничним транспортом продовжено до 5 квітня 2021 року.

Читайте також:  Відомо, чи відновлять на Закарпатті пасажирські перевезення з 1 квітня

Заступник голови ОДА Ігор Шинкарюк каже, що очікують покращення епідситуації в Закарпатті, адже спостерігається позитивна динаміка і залишилося подолати один показник.

І тоді 5 квітня на черговому засіданні регіональної комісії ТЕБ та НС приймуть позитивне рішення щодо відновлення руху громадського транспорту. Докладніше – у сюжеті "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Марина 02.04.2021, 18:08
Вони там вобще офонаріли? Не вигідно їм! А людям вигідно сидіти дома без копійки? Або їздити на роботу на таксі чи непонятних попутках?! Дістали вже! Хоч би раз влада про людей звичайних подумала!