Холостяк 11, 5 випуск: у шоу неочікувано повернеться одна з колишніх учасниць

Життя  2 квітня 2021 року, 11:01 14415

"Холостяк 11" набирає обертів. Це вже 5 випуск шоу і в ньому покажуть багато сюрпризів. Частина дівчат вже поїхали додому, а ті, що залишились, розгорнули неабияку боротьбу за увагу Михайла Заливаки.

Та не тільки вони… У п’ятому випуску анонсують неочікуване повернення однієї з учасниць. Як на це відреагують інші дівчата та чи не образяться вони на холостяка, про це дивіться у випуску від 2 квітня.

Читайте також:  Закарпатка, яка бере участь у шоу "Холостяк", розповіла, кого вважає головною конкуренткою

Відомо, що Михайло запросить дівчат у Львів. По приїзду ведучий запропонує дівчатам певні бонуси на тиждень. Однак, вибираючи їх собі, красуні не до кінця розуміють, що вони означають і що саме їх чекає у майбутньому. Так, претендентки на серце чоловіка виявлять:

  • кімнату подруг,
  • спа-сертифікати,
  • кімнату з безлімітним алкоголем,
  • кімнату із запрошенням на побачення,
  • кімнату з телефоном, який можна використовувати для зв’язку з Михайлом.

З опублікованого анонсу можна зрозуміти, що учасниця шоу "Холостяк 11" з Мукачева Джессіка Чегі піде на індивідуальне побачення, де вони зроблять одне одному масаж.

Хто покинув шоу "Холостяк" після 5 випуску, покажуть в ефірі від 2.04.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Gals 03.04.2021, 14:52
Повернення очікуване. Аня є однією із фіналісток. Вона серед всіх особлива і мова не про вроду. Вона самодостатня, для неї цей проєкт не є якимось дивом. Вона не намагається набити собі ціну, в неї вона давно є. І ось саме її простота в спілкуванні, вміння не вдавати з себе когось іншого підкупляє. Не можу сказати, що вона прийшла в проєкт за холостяком, але не можна заперечувати, що кохання може трапитися . Вона не сімейна людина, для сім ї я б вибрала Джессіку. Мої особисті враження.