Впливовий закарпатець потрапив до "Топ-10 контрабандистів України"

Життя  2 квітня 2021 року, 21:45 10723

У Раді нацбезпеки й оборони України оприлюднили перелік з топ-10 українських контрабандистів, проти яких ввели санкції 2 квітня. Окрім цих людей, санкції ввели проти 68 компаній, пов’язаних з ними. Окремо під санкції попали 11 російських компаній включно із Росспвіробітництво. 

Перелік контрабандистів:

  1. Іван Бокало (зареєстрований – Львів)
  2. Валерій Пересоляк (село Минай Закарпатської області)
  3. Юрій Кушнір (село Старий Вовчанець Чернівецької області)
  4. Олександр Єрімічук (Чернівці)
  5. Орест Фірманюк (Виноградів Закарпатської області)
  6. Вадим Альперін (Одеса)
  7. Олександр Чудаков (Одеса)
  8. Віктор Шерман (Одеса)
  9. Олександр Кравченко (Одеса)
  10. Володимир Дідух (Львів)

Читайте також:  На Берегівщині контрабандистів спіймали на "гарячому": опубліковано відео

Так, 2 квітня на засіданні Ради національної безпеки та оборони ввели санкції проти топ-десятки української контрабанди. "Чорна п’ятниця наступила для низки юридичних і фізичних осіб. Передусім мова про контрабанду. Це економічний тероризм проти України. За розрахунками експертів, збитки через контрабанду сягають 300 млрд гривень, що недоотримав державний бюджет України, з них понад 100 мільярдів внаслідок неефективної роботи митниці. Сьогодні вперше в історії України запроваджені персональні санкції, зокрема, заблоковані активи, майно осіб, яких – за аналітичними даними апарату РНБО і за даними СБУ – можна назвати топ-десяткою української контрабанди", — зазначив президент Володимир Зеленський. 

Зеленський запевнив, що боротьба з контрабандою триватиме і далі – "це перша десятка, але не остання". За словами президента, також відсторонені від роботи "десятки посадовців митних органів". Крім того, він додав, що влада готує законодавчі зміни, наслідком яких буде криміналізація недостовірного митного декларування. Президент пожартував, що в Україні з’явилась "своя версія чорної п’ятниці – в цей день особи, що займались великим розпродажем стратегічних підприємств України, природних ресурсів, високих державних посад, торгували безпекою, стабільністю та майбутнім нашої країни, отримують по заслугам". Зеленський також додав, що "українська чорна п’ятниця проходить не раз на рік, а майже щотижня".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Ужгород 03.04.2021, 12:06
А де Мішо воєнний І його друзі што переправляли контрабас через тунель, а тепер через Митний пост Тиса фурами, чого всі мовчать, што мадяри імили не одну фуру, а 4 фури, лиш спускають фсе на торгова, бо змішаний Пересоляк
Показуха 03.04.2021, 11:09
Бо не має мукачівського спруту контробандистів, за яких знає кожний пес, лим до Києва інфа не доходить, бо нікому буде підігрувати зелені у верховній зраді. Гірка правда, бо не ту страшну назвали гондурасом...