У Закарпатті сьогодні відбудеться позачергове засідання регіональної комісії ТЕБ та НС

Життя  5 квітня 2021 року, 15:45 6870

Ігор Шинкарюк, заступник голови Закарпатської ОДА, підсумував результати майже місячного перебування області в «червоній» зоні.

Так, сьогодні завантаженість ліжок, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить 46,1%, що на 22,5% нижче ніж до моменту дії встановлених обмежень.

За словами Ігоря Шинкарюка, кількість госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим та підозрілим випадком коронавірусної інфекції протягом останніх 7 днів на 100 тисяч населення становить 65 осіб, а не 99 осіб як було на початку.

Читайте також:  Закарпатську область найближчим часом можуть вивести з "червоної" зони карантину

Позитивну тенденцію спостерігають і в лікарнях області, які приймають пацієнтів з підозрілим/підтвердженим випадком коронавірусної інфекції. Сьогодні вони завантажені на 57%, тоді як до моменту запровадження «червоної» зони на території Закарпаття цей показник сягав 78%.

Від початку вакцинальної кампанії в області імунізовано 8544 закарпатців.

«Нам потрібно мобілізувати весь накопичений досвід і, дотримуючись адаптивного карантину, не допускати потенційних загроз перевантаження медичної системи. 

Одиниця виміру у всіх нас одна – врятовані людські життя. Ціннішого і важливішого у нас немає», – наголосив Ігор Шинкарюк.

Заступник голови Закарпатської облдержадміністрації анонсував, що сьогодні відбудеться позачергове засідання регіональної комісії ТЕБ та НС, на якому розглянуть питання карантинних обмежень на території області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
лучки 05.04.2021, 16:04
лиш би люди дотримувались правил
Гость 05.04.2021, 15:55
Ага, а после православной опять по-новому...,((