Медики Мукачева є лідерами за кількістю зроблених щеплень

Життя  6 квітня 2021 року, 08:34 940

Бригада вакцинаторів медичного центру "Сім’я" зробила вже близько 1500 щеплень вакциною CoviShield проти коронавірусу – це найбільший показник в Закарпатській області.

Про це повідомила керівниця центру Мирослава Чубірко.

Читайте також:  У Мукачеві відновлюється робота громадського транспорту: як курсуватимуть автобуси

За її словами, це дані з початку першого етапу вакцинації, який стартував 25 лютого. Серед вакцинованих найбільше медиків та військовослужбовців, перше щеплення отримали 500 медиків та 600 військових 128-ої окремої гірсько-штурмової бригади, 250 медиків приватних медичних закладів охорони здоров’я, 50 людей віком за 80 років, фахівці Громадського здоров’я, лабораторних центрів, соціальні працівники та волонтери – 100 щеплених.

За словами Мирослави Чубірко, особам які мають право на першочергову вакцинацію, для отримання щеплення потрібно звернутися до свого сімейного лікаря або зателефонувати до кол-центру за номером 0800503118.

22 березня почався другий етап вакцинації. Паралельно із мобільними бригадами тепер функціонуватимуть стаціонарні пункти щеплень.

В Мукачеві вже відкрито 2 пункти: по вулиці Я.Мудрого, 46 та Осипенка, 39б, незабаром обіцяють третій – по вул. Стуса на території 2-ої амбулаторії.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0