У Мукачівському районі відновлено роботу громадського транспорту, але з певними обмеженнями

Життя  6 квітня 2021 року, 12:27 2176

Вчора, 5 квітня, відбулося позачергове засідання регіональної комісії з  питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Закарпатській ОДА, на якому було прийнято рішення про дозвіл, з 00:00 год. 6 квітня, здійснення на території області регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом.

Сьогодні ж, 6 квітня, в Мукачівській РДА очільник району Едгар Токар провів засідання районної комісії ТЕБ та НС.

Читайте також:  На Закарпатті дозволили рух громадського транспорту

Основне питання, яке виносилося на порядок денний, також стосувалося відновлення на території Мукачівського району регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень, зокрема, автобусними рейсами маршрутних таксі приміського сполучення.

Так, після обговорення, членами комісії було прийнято рішення, відсьогодні, 6 квітня, з 11:00, дозволити пасажирські перевезення на території Мукачівського району.

Проте, дозвіл розповсюджується тільки на кількість пасажирів відповідно до кількості місць для сидіння та з дотриманням усіх норм індивідуального захисту.

У підсумку, голова комісії, керівник району Едгар Токар, дав доручення представникам районного відділення  поліції Мукачівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області посилити контроль за дотриманням карантинних обмежень під час здійснення пасажирських перевезень.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Ерік 06.04.2021, 12:41
Та автобуси нись цілий день напівпусті їздять. Вангую, що знову ціни піднімуть, бо невигідно їм буде. Як і прошлий раз