Вчора помер відомий закарпатець

Життя  6 квітня 2021 року, 13:13 6486 ФОТО

5 квітня пішов з життя видатний закарпатець Дмитро Андрійович Воробець. Він народився 19 травня 1935 у селі Буковець Міжгірського району Закарпатської області. Закінчив у 1962 році факультет журналістики Львівського держуніверситету ім. І.Франка.

З 1978 року очолював Закарпатський обласний комітет телебачення і радіомовлення, Закарпатську обласну державну телерадіокомпанію. З 1996 року – штатний голова-секретар обласної організації спілки журналістів України.

Помер Дмитро Воробець

Діяльність Дмитра Воробця на своїх посадах відзначена державними нагородами, грамотами, дипломами. Добре знали Дмитра Андрійовича у всіх журналістських колах краю, в центральних органах держави. На його долю припали найскладніші часи перетворень потужної обласної телерадіокомпанії на початку дев’яностих.

Читайте також:  Велика врата: не стало відомої закарпатки

Йому доводилось захищати паростки незалежних ЗМІ області на шляху свого розвитку вже від імені професійної спілки. Багатьом журналістам він був надійним порадником, надавав практичну допомогу.

Енергійна, вольова, цілеспрямована людина, Дмитро Воробець залишиться в історії журналістики Закарпаття яскравою особистістю. Редакція інтернет-видання "PMG.ua" висловлює співчуття рідним та близьким Дмитра Андрійовича Воробця. Хай земля буде пухом...

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0