Відомо, коли Закарпатська та Івано-Франківська області можуть вийти з "червоної" зони

Життя  9 квітня 2021 року, 09:52 8299

Івано-Франківська область уже в п’ятницю, 9 квітня, може перейти з "червоної" в "жовту" зону карантину, а Закарпатська – пом’якшити обмеження в найближчі два дні.

Про таку можливість повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі "Україна 24". Заступник міністра охорони здоров’я також заявив, що в середньому вихід до показників "жовтої" зони у регіонів займає 3-4 тижні.

"Івано-Франківська область, найімовірніше, 9 квітня буде виведена з "червоного" рівня. Закарпатська область – через день-два також вийде з "червоного" рівня. Тобто ми бачимо стабілізацію процесу на заході країни", – розповів головний санітарний лікар.

Читайте також:  "Закарпатська область вийшла на рівень "помаранчевої" зони", – голова ОДА озвучив важливу інформацію

Зазначимо, що про вихід цих двох областей із червоної зони говорив і міністр охорони здоров’я Максим Степанов. В ефірі "Право на владу" увечері 8 квітня глава МОЗ уточнив, що найважча ситуація з COVID-19 на зараз у Києві, а також у Хмельницькій та Миколаївській областях.

"Зараз важка ситуація в Києві. Київ, Хмельницька та Миколаївська області. У той же час західні області – Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька – вони будуть виходити. Закарпатська – ми дивимося на показник за кількістю виявлених випадків. Теж вона буде виведена на "жовтий" рівень", – розповів Степанов.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0