500 дерев задля відновлення лісів Закарпаття, – працівники "Джейбіла" висадили хвойні в урочищі "Дубки"

Життя  12 квітня 2021 року, 10:54 954

На акцію з висаджування дерев співробітники одного з найбільших в області підприємств з іноземними інвестиціями вийшли у суботу, 10 квітня, у рамках екоініціативи "1 мільйон дерев за 1 добу у 100 країнах світу" в межах проєкту "Озеленення України".

Хвойні саджанці закупили коштом компанії, попередньо порадившись зі спеціалістами Ужгородського лісгоспу щодо порід та локації. Ділянка знаходиться на території Оноківської громади. Акцію у рамках ініціативи "Озеленення Закарпаття" "Джейбіл" проводить уже вдруге – восени 2020-го волонтери компанії висадили 250 дерев:

– У компанії "Джейбіл" ми щодня намагаємося робити світ кращим, безпечнішим та більш здоровим. Завдяки нашій корпоративній ініціативі Jabil Cares ми долучаємо співробітників до заліснення Карпат. Сьогодні ми висадили півтисячі дерев, і я дуже пишаюся своїми колегами, що вони беруть участь у такій чудовій ініціативі, – розповів генеральний директор ТОВ "Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед" Михайло Дуран.

500 дерев задля відновлення лісів Закарпаття

Захід проводили з дотриманням суворих карантинних норм – маски, рукавички, дезінфектори, відповідна дистанція між учасниками. Спочатку територію розчистили від сухостою та сміття. За допомогою трьох лісників-координаторів розрахували оптимальну відстань між саджанцями. Організатори зазначають: важливим є не лише кількість висаджених рослин, а й залучення людей до екологічно  важливої справи:

– Вирубка лісів в Україні наразі є гострою проблемою, і компанія "Джейбіл", як соціально відповідальна компанія, просто не могла не взяти участь у такому прекрасному проєкті, як "Озеленення Закарпаття". Уже вдруге наші працівники беруть участь у цьому проєкті. Кожен – з екологічною свідомістю і бажанням зробити невеличкий, але важливий, вклад у покращення навколишнього середовища, – наголосила Юлія Парій, керівниця служби охорони праці та охорони навколишнього середовища ТОВ "Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед".

У компанії кажуть: планують зробити такі акції традиційними, обираючи різні локації для озеленення Ужгородщини та залучаючи щоразу більше волонтерів.

500 дерев задля відновлення лісів Закарпаття

500 дерев задля відновлення лісів Закарпаття

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0