В області відкриють нову поліцейську станцію

Життя  14 квітня 2021 року, 09:00 706 ФОТО

Начальник Головного управління Національної поліції у Закарпатській області Ярослав Колесник та голова Середнянської територіальної громади Руслан Чорнак підписали угоду про майбутню співпрацю. В рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» в області запрацює ще одна поліцейська станція, що обслуговуватиме більш як 12 тисяч населення. 

Йдеться про територію Середнянської територіальної громади, що охоплює селище міського типу та ще чотирнадцять менших за розміром сіл. Як зазначили у відділі комунікації поліції Закарпатської області, вже найближчим часом планується оголосити конкурс на посаду поліцейського офіцера громади, який стане для громади захисником та помічником.

Читайте також:  На дорогах Закарпаття працюють додаткові поліцейські патрулі

Руслан Чорнак розповів, що територіальна громада вже розпочала роботу над тим, щоб гарантувати належні умови для несення служби своєму помічнику в погонах. Ярослав Колесник в свою чергу пообіцяв, що як і в інших територіальних громадах, мешканці Середнянщини отримають дійсно достойного офіцера, який турбуватиметься про безпеку та спокій людей.

«Ми активно і якісно просуваємося в питаннях впровадження безпеки у містах та селах Закарпаття. Нова концепція організації служби обіцяє позитивні результати, адже кожен поліцейський офіцер громади дійсно турбується про безпеку людей та переймається їх проблемами», – наголосив на зустрічі Ярослав Колесник.

В Закарпатській області відкриють нову поліцейську станцію

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0