Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Пів місяця вихідних: скільки відпочиватимемо у травні та коли

Пів місяця вихідних: скільки відпочиватимемо у травні та коли

Пів місяця вихідних: скільки відпочиватимемо у травні та коли

Травневі вихідні зазвичай українці полюбляють, оскільки це гарна нагода відпочити. Принаймні на них неабияк очікували у докарантинний період. Зараз же ситуація геть інша – запроваджені "червоні" рівні епідеміологічної небезпеки у регіонах додали вихідних. Втім, такі вимушені канікули аж ніяк не скасовують планових вихідних днів. Про них і поговоримо далі.

ВІДЕО ДНЯ

Травень 2021 року відзначиться великою кількістю вихідних. Для людей із п’ятиденним робочим тижнем буде аж 13 вихідних. Це враховуючи також святкові неробочі дні та суботи й неділі місяця.

Читайте також:
Календар святкових та вихідних днів у 2021 році
Реклама

Вихідні дні у травні

Останній місяць весни розпочнеться із чотирьох вихідних днів. А все через святкування Дня праці (1 травня – субота) та Великодня (2 травня – неділя). Згідно з чинним законодавством, якщо святкові дні випадають на вихідні, то вони переносяться. Через це неробочими будуть також понеділок-вівторок – 3 та 4 травня відповідно.

Далі, через кілька днів, святкуватимуть День перемоги. Оскільки 9 травня – це неділя, то вихідним буде наступний день, – 10 травня. Відповідно, українці матимуть довгий вихідний – з 8 по 10 число.

Реклама

Якщо порахувати згадані вихідні й додати до них наступні суботи та неділі, то загалом вийде 13 вихідних днів у травні.

Варто додати, що в січні було запропоновано скасувати перенесення робочих днів через свята. Ініціаторами є група депутатів від "Слуги народу". Вони мотивують це тим, що у ряді країн відпрацювання святкових днів не існує взагалі. Ще однією мотивацією скасування перенесення є, начебто, "погіршення репутації компаній з України на світовому ринку" та "порушення прав працівників". Щоправда, таку ініціативу поки не ухвалили.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно