Пів місяця вихідних: скільки відпочиватимемо у травні та коли

Життя  15 квітня 2021 року, 12:02 25473

Травневі вихідні зазвичай українці полюбляють, оскільки це гарна нагода відпочити. Принаймні на них неабияк очікували у докарантинний період. Зараз же ситуація геть інша – запроваджені "червоні" рівні епідеміологічної небезпеки у регіонах додали вихідних. Втім, такі вимушені канікули аж ніяк не скасовують планових вихідних днів. Про них і поговоримо далі.

Травень 2021 року відзначиться великою кількістю вихідних. Для людей із п’ятиденним робочим тижнем буде аж 13 вихідних. Це враховуючи також святкові неробочі дні та суботи й неділі місяця.

Читайте також:  Календар святкових та вихідних днів у 2021 році

Вихідні дні у травні

Останній місяць весни розпочнеться із чотирьох вихідних днів. А все через святкування Дня праці (1 травня – субота) та Великодня (2 травня – неділя). Згідно з чинним законодавством, якщо святкові дні випадають на вихідні, то вони переносяться. Через це неробочими будуть також понеділок-вівторок – 3 та 4 травня відповідно.

Далі, через кілька днів, святкуватимуть День перемоги. Оскільки 9 травня – це неділя, то вихідним буде наступний день, – 10 травня. Відповідно, українці матимуть довгий вихідний – з 8 по 10 число.

Якщо порахувати згадані вихідні й додати до них наступні суботи та неділі, то загалом вийде 13 вихідних днів у травні.

Варто додати, що в січні було запропоновано скасувати перенесення робочих днів через свята. Ініціаторами є група депутатів від "Слуги народу". Вони мотивують це тим, що у ряді країн відпрацювання святкових днів не існує взагалі. Ще однією мотивацією скасування перенесення є, начебто, "погіршення репутації компаній з України на світовому ринку" та "порушення прав працівників". Щоправда, таку ініціативу поки не ухвалили.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
CARLOS 24.04.2021, 11:55
ТЕРМІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ ПОЗИЦІЇ З НИЗКОЮ ПРОЦІПОВОЮ СТАНКОЮ 3% ЗАЯВИТИ ЗАРАЗ. Придбання комерційної позики та всіх інших пов’язаних позик ХРИСТОВІ КРЕДИТНІ ФОНДИ забезпечили вас покриттям, для вас ми маємо спеціальну пропозицію, ми пропонуємо вам платформу, де ви можете скористатися позикою під процентну ставку 3% на цікавий період від 1 до 35 років, ми надійні, гідні довіри та законні. Ми пропонуємо позику від мінімум 5000 доларів до максимум $ 80 000 000: 00. Зацікавлені клієнти повинні люб'язно надіслати нам повідомлення через портал компанії для заповнення форми заявки через WhatsApp: +256756543536 або електронною поштою: [email protected]
Герман 16.04.2021, 08:40
Гарна країна никто не работает все бухают пусть Европа нам завидует