Експерти схвалили проєкт реконструкції привокзальної площі у Мукачеві

Життя  15 квітня 2021 року, 14:52 1122 ФОТО

Комунальне підприємство Мукачівської міськради "Мукачевопроект" отримало позитивний висновок експертів з проєкту реконструкції привокзальної площі. Проєктом передбачено розібрати бетонні смуги, бруківку та плитку на проїздній частині площі та влаштувати асфальтобетонне покриття. Перед входом в будівлю залізничного вокзалу на тротуарі влаштують гранітну плитку.

Окремо виділять велодоріжку плиткою габбро червоного кольору. На тротуарах влаштують бетонну плитку. Проєктом передбачено збудувати на площі кругову розв’язку з кільцем.

Експерти схвалили проєкт реконструкції привокзальної площі у Мукачеві

Біля пішохідних переходів влаштовують велосипедні смуги. На тротуарі біля входу у вокзал встановлять дві велосипедні стоянки на 10 та 5 паркомісць. Вздовж тротуару та в місцях пішохідних переходів встановлять обмежуючі стовпчики. Також встановлюються обмежуючі стовпчики вздовж велосипедної доріжки перед входом у приміщення вокзалу.

Читайте також:  У Мукачеві на вокзалі врятували чоловіка

Для зручності висадки пасажирів на автобусній зупинці зі сторони вул. Ярослава Мудрого передбачено влаштувати антикишеню. Для зручного проходу пішоходів та велосипедистів по тротуару зі сторони вул. Ярослава Мудрого вирішено провести демонтаж трьох МАФів.

Експерти схвалили проєкт реконструкції привокзальної площі у Мукачеві

"Для забезпечення водовідводу відновлюються старі та влаштовуються нові зливоприймальні колодязі та лотки. Площу освітлюватимуть LED-ліхтарями", – підсумували у Мукачівській міськраді.

Як виглядатиме привокзальна площа у Мукачеві після реконструкції

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0