Скандал у дитсадку: продовження історії

Життя  15 квітня 2021 року, 19:32 1667

У Закарпатській ОДА озвучили результати розгляду ситуації щодо зарахування дитини в ЗДО ім. Св.Йосипа Виноградівської міської ради. Відповідна інформація з’явилася на офіційній сторінці відомства. "У засобах масової інформації та соціальній мережі Facebook була поширена резонансна інформація щодо відмови зарахування дитини в заклад дошкільної освіти ім. Св. Йосипа Виноградівської міської ради. Сьогодні, 15 квітня, в.о. деректора департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації разом з головою Берегівської РДА і головою Виноградівської ТГ вивчав ситуацію на місці, — йдеться у повідомленні. З’ясовано, що 29 січня  батьком дитини Волошин С. В. подано письмову заяву до закладу щодо зарахування його дитини. 

Читайте також:  В Закарпатській ОДА відреагували на скандал, який розгорівся в краї

13 квітня Волошин С. В. повторно звернувся до директора ЗДО щодо надання інформації про стан розгляду заяви. Батьку було надано роз’яснення, що вікові групи формуються відповідно до черговості подання заяв. Наразі групи укомплектовані повністю. При цьому було наголошено, що формування групи раннього віку чисельністю 15 дітей відбуватиметься в серпні. Уже зареєстровано 30 заяв (заява Волошина С.В. щодо зарахування дитини у групу раннього віку зареєстрована в журналі реєстрації заяв батьків під номером 26). Ситуація перебуває на контролі у голови Закарпатської ОДА.

Нагадаємо, що у місті Виноградів дитину відмовились взяти у дитячий садок, бо батьки малолітнього не знають угорської мови. Про це у Facebook розповів батько дитини Сергій Волошин.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0