В Україну привезли вакцину Pfizer: коли та кого будуть нею щепити

Життя  16 квітня 2021 року, 12:27 758

У Міжнародному аеропорті «Київ» імені Сікорського приземлився літак, який доставив 117 тисяч доз вакцини Pfizer у межах глобальної ініціативи COVAX. У травні-червні Україна очікує на постачання ще 10 мільйонів доз цього препарату, але вже за прямим контрактом.

«Сьогодні Україна повноцінно приєдналася до великої сім’ї COVAX, оскільки отримала першу партію в межах цієї ініціативи», – зазначив на брифінгу головний санлікар Віктор Ляшко.

Читайте також:  Закарпаття отримало вакцину CoronaVac

Завтра, 17 квітня, 29,5 тисяч доз вакцини розвезуть у регіони, а 18 квітня вже почнуться щеплення. Вакцину будуть транспортувати у спеціальних контейнерах із сухим льодом. 

Там вона може зберігати температуру до -70 градусів. У контейнерах препарат може зберігатися впродовж місяця. Головне, щоб був сухий лід.

Цією вакциною в Україні будуть щепити людей у будинках похилого віку та працівників цих закладів. Потім – працівників Державної служби надзвичайних ситуацій та Державної прикордонної служби. Цю партію вакцини планують розділити на дві частини, щоб потім нею ж зробити друге щеплення.

Джерело: Громадське
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0