"На Закарпатті успішно функціонує власна система контролю за самоізоляцією", – голова ОДА

Життя  16 квітня 2021 року, 13:30 1050

"У закарпатських лікарнях для пацієнтів з COVID-19 розгорнуто 2550 ліжок. Це додатково ще майже третина всього ліжкового фонду грудня 2020 року, коли було 1885 ліжкомісць", – зауважив голова Закарпатської ОДА під час звітного брифінгу.

Щодо кисневої підтримки, то 81% ліжкового фонду забезпечено киснем, що майже удвічі більше, ніж у грудні минулого року (42,6%). Тоді киснем було забезпечено 803 ліжка – сьогодні ж 2057.

"Так, область не тільки відповідає, а й перевищує встановлену державою вимогу щодо забезпеченості ліжок кисневою підтримкою", – запевнили у Закарпатській ОДА.

Читайте також:  На Великдень і травневі свята в Україні буде "особливий режим", – Степанов

Анатолій Полосков додав, що на Закарпатті успішно функціонує власна система контролю за самоізоляцією.

В області триває вакцинальна кампанія – загалом 11 744 закарпатців уже отримали перше щеплення проти COVID-19. Буквально вчора область отримала понад 7 тисяч доз вакцини Coronovac.

"Починати треба завжди з себе. Вакцина – це потужна і надійна зброя у боротьбі з пандемією", – переконаний Анатолій Полосков, котрий разом із відомими закарпатцями зробив щеплення проти коронавірусу у межах залишкових доз вакцини та закликав краян імунізуватися.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0