Для жителів Мукачівської міської територіальної громади оприлюднили важливу інформацію

Життя  17 квітня 2021 року, 14:38 4487

Цими днями Мукачівська міська рада оприлюднила інформацію про те, що Управління соціального захисту населення змінює свою юридичну адресу з вулиці Валленберга Рауля 31 на площу Духновича 2 (Ратуша, новозбудований ЦНАП, третій поверх).

Управління соціального захисту переходить в режим роботи бек-офісу. "Це означає, що фахівці працюють винятково з документами. З усіх соціальних питань громадянам слід звертатися в Центр надання адміністративних послуг (перший поверх новозбудованого ЦНАПу)", – йдеться у повідомленні.

Читайте також:  Мукачівці вражені захмарними зарплатами працівників міськради. Соцмережі вибухнули коментарями

В ЦНАПі працюють адміністратори, які керуються у своїй роботі інформаційними картками на понад 120 видів різних соціальних допомог, пільг, гарантій та компенсаційних виплат, а також допомог по місцевій програмі додаткового соціально-медичного захисту жителів Мукачівської міської територіальної громади.

Управління соціального захисту населення змінює свою юридичну адресу

Фахівці ЦНАПу працюють у всіх старостинських округах, що дозволяє громадянам отримати всі соціальні послуги на місцях, Документи реєструються в системі електронного документообігу і після реєстрації фахівці приступають до їх опрацювання.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Пенсионер со стаже 18.04.2021, 07:48
Обратился в ЦНАП.. зарегистрировал... и что дальше?? Сколько ждать ответа? Какой срок реагирования? Ответственнось исполнтителя... Дайте разьяснения а то "бек офіс" а з чем его едят???