Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

У МОЗ попередили українців про небезпеку

У МОЗ попередили українців про небезпеку

Поширення вірусу близькосхідного респіраторного синдрому (MERS-CoV) зафіксовано у країнах Близького Сходу. За три місяці поточного року Саудівська Аравія офіційно повідомила про сім нових випадків зараження MERS-CoV, зокрема три смерті. Про це повідомляють у Центрі громадського здоров’я МОЗ України. Так, у ЦГЗ радять українцям, які планують поїздки до країн Близького Сходу, враховувати циркуляцію у цьому регіоні МЕRS-CoV. Зазначається, що хоч вірус вперше діагностували у Саудівській Аравії ще у 2012 році, й досі фіксують нові випадки захворювання і смерті людей. Зокрема, МЕRS-CoV - важке респіраторне захворювання, перебіг якого може бути безсимптомним або навпаки,  може супроводжуватись важкими клінічними проявами, такими як висока температура тіла, кашель і задуха. Часто у хворих діагностують пневмонію з можливим летальним кінцем. Зараження MERS-CoV відбувається внаслідок прямого або непрямого контакту з верблюдами. Від людини до людини вірус передається здебільшого в межах родини. У разі мандрівки до однієї з країн Близького Сходу слід дотримуватись таких рекомендацій: 

ВІДЕО ДНЯ
Читайте також:
В Україні знову багато хворих на коронавірус
 • уникайте близького контакту з тваринами, особливо з верблюдами;
 • уникайте споживання сирого верблюжого молока чи вживання м’яса, яке не було належним чином оброблено; 
 • утримуйтесь від відвідування місць масового скупчення людей;
 • дотримуйтесь загальних правил заходів гігієни, таких як регулярне миття рук до і після торкання тварин та уникнення контакту з хворими тваринами, дотримуйтесь практики гігієни харчових продуктів. 
Реклама

За інформацією ВООЗ, збудник інфекції обмежується Аравійським півостровом. Більшість випадків зареєстровано в Саудівській Аравії, Омані, Катарі, Ірані, Йорданії, Кувейті, Ємені, Об’єднаних Арабських Еміратах. За межами регіону фіксувались поодинокі завізні випадки хвороби. 

Джерело: PMG.ua

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно