Наступного тижня у сусідній країні почнуть послаблювати карантин

Життя  22 квітня 2021 року, 10:52 2536

Із понеділка, 26 квітня, почнуть послаблювати коронавірусні обмеження у сусідній Польщі з урахуванням регіонального принципу. Про це заявив міністр охорони здоров’я Польщі Адам Недзельський.

Міністр повідомив, що Сілезьке, Нижньосілезьке, Великопольське, Лодзьке та Опольське – це воєводства, де будуть збережені поточні обмеження.

В інших регіонах з 26 квітня матимуть змогу повернутись до очного навчання учні 1-3 класів. Також там знову запрацюють салони краси, перукарні та косметологічні кабінети. Інші обмеження – в т.ч. щодо торгівлі, релігійних культів та готелів, закритих до 3 травня, залишаються в силі.

Читайте також:  В Україні ще на два місяці продовжили адаптивний карантин

"Після травневих свят ми, швидше за все, відкриємо заклади культури", – заявив Недзельський. Він додав, що вже консультувався з цього питання з віцепрем’єр-міністром, міністром культури, національної спадщини та спорту Петром Глінським.

Міністр охорони здоров’я оголосив, що наступного тижня буде представлений більш детальний план для різних галузей, який охоплюватиме весь травень. "Також наступного тижня ми маємо з’ясувати, чи і коли скасується вимога носити маски для обличчя просто неба", – сказав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0