Рятувальники перевіряють, як на АЗС дбають про пожежну безпеку

Життя  22 квітня 2021 року, 16:44 505

На Закарпатті тривають позапланові перевірки автомобільних заправних станцій і паливозаправних пунктів на предмет виконання вимог пожежної та техногенної безпеки. Так учора, 21 квітня, рахівські рятувальники проінспектували паливозаправний пункт Великобичківського підприємства "ВГСМ".

"Загалом на території Рахівського району вже перевірено 25 об’єктів торгівлі та зберігання пально-мастильних матеріалів", – зазначили в ГУ ДСНС України в Закарпатській області.

Читайте також:  Пожежа в ТЦ в Ужгороді: у закладі було чимало порушень вимог протипожежної безпеки

Під час обстежень працівники ДСНС перевіряють наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, дотримання правил пожежної безпеки під час заправки автомобілів, справність установок автоматичної пожежної сигналізації; утримання в належному стані електрогосподарства, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, шляхів евакуації та інші заходи, невиконання яких може призвести до загрози життю і здоров’ю людей.

Крім того, рятувальники звертають увагу відповідальних осіб на дотримання правил техніки безпеки на об’єкті та проведення з працівниками відповідних інструктажів з питань пожежної та техногенної безпеки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0