Великдень 2021: які обмеження будуть у храмах

Життя  27 квітня 2021 року, 13:30 2825

Кабінет Міністрів не вводитиме додаткові обмеження на Великдень, але рекомендує громадянам обмежити кількість соціальних контактів. Про це на брифінгу сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

"Хочу заспокоїти всіх громадян: МОЗ не планує подавати до уряду будь-які інші правила обмежень саме на Великодні свята. Ми будемо жити саме з тими обмеженнями, тими правилами, які існують в країні на сьогодні", – сказав Степанов.

Він поінформував, що Кабінет Міністрів провів зустріч із Радою церков та релігійних організацій, на якій урядовці та духовенство обговорили дотримання карантинних заходів.

Читайте також:  В одному з міст оголосили про посилений контроль за дотриманням карантинних вимог на Пасху

"Зокрема, ми дійшли згоди щодо зменшення тривалості богослужінь, з одночасним збільшенням їх кількості, фіксації дверей в храмах, щоб вони були у відкритому стані. Також домовилися про тимчасову заборону фізичного контакту при здійсненні обрядів: поцілунки хрестів, ікон, святинь", – розповів міністр.

МОЗ рекомендує, щоб участь в обрядах та богослужіннях брала одна людина з домогосподарства. Бажано максимально виключити відвідування служб людьми похилого віку та тих, хто має хронічні захворювання. На освяченні великодніх кошиків необхідно перебувати в масці.

Міністр також закликав громадян утриматися від збільшення соціальних контактів на Великдень та травневі свята, уникати скупчень, носити маски та дотримуватися особистої гігієни. А також по можливості відкласти поїздки до друзів та родичів.

Джерело: Укрінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0