Мукачівська міськрада звернеться до "Укрзалізниці" з пропозицією

Життя  28 квітня 2021 року, 13:37 580

Депутати Мукачівської міської ради на черговій сесії міськради звернуться до акціонерного товариства "Укрзалізниця" та регіональної філії "Львівська залізниця" із пропозицією відреставрувати будівлю залізничного вокзалу в Мукачеві.

Мукачівська міська влада виділить понад 13 мільйонів із місцевого бюджету на реконструкцію привокзальної площі. Проєктом передбачена заміна дорожнього полотна, організація дорожнього руху з облаштуванням автостоянки, зупинка для екскурсійних автобусів, освітлення площі led-ліхтарями та благоустрій території.

Читайте також:  Мукачівська міськрада показала, як може виглядати площа Вокзальна після реконструкції

На проїжджій частині встановлять асфаль товщиною 15 см., тротуари викладуть ФЕМ-плиткою, центральний вхід гранітним каменем. Мукачівська міська влада пропонує "Укрзалізниці" долучитися до реконструкції залізничного вокзалу, капітально відремонтувати фасад будівлі, облаштувати платну парковку на прилеглій території до вулиці Вокзальної.

"Також у зверненні йдеться про необхідність облаштування колії міжнародного пасажирського сполучення Мукачево-Будапешт до будівлі вокзалу за європейським стандартом 1435 мм. Зараз відстань між платформами більше 500 м., що вкрай незручно для пасажирів", – зазначили в Мукачівській міській раді.

Нагадаємо, у Мукачеві на вокзалі врятували чоловіка.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0