Поліція озвучила обмеження, які будуть діяти під час великодніх богослужінь

Життя  30 квітня 2021 року, 08:14 1955

Голова Національної поліції Ігор Клименко назвав перелік протиепідемічних обмежень, яких слід дотримуватись громадянам і священникам під час великодніх богослужінь.

Як повідомляється на Facebook-сторінці Нацполіції, в МВС відбулась селекторна нарада щодо підготовки правоохоронців до забезпечення публічної безпеки під час травневих свят.

На нараді Клименко зазначив, що, починаючи з 21:00 1 травня у культових спорудах починають відправляти служби з нагоди Великодня. За його словами, поліція вже розробила та затвердила операційний план та розрахунок сил та засобів. До забезпечення правопорядку залучатиметься максимальна кількість поліцейських, військовослужбовців Нацгвардії та рятувальників.

Loading...

Читайте також:  Страсна п’ятниця: історія та що ні в якому разі не можна робити в цей день

«Закликаю поліцейських діяти толерантно – в першу чергу ми проводимо профілактичну роботу», – сказав Клименко.

За словами голови Нацполіції, працюватиме ситуаційний центр, що отримуватиме дані про будь-які інциденти, щоб на найвищому рівні «ми могли зупинити розвиток конфліктної ситуації».

За його словами, у приміщеннях храмів треба здійснити відмежування громадян з дистанцією півтора метра, один громадянин на 4 кв. м. Також дистанцію між вірянами треба забезпечити під час освячення кошиків та хресних походів у разі їх проведення. Безумовними умовами є носіння парафіянами захисних масок як в середині культових споруд, так і біля них під час обрядів.

«Необхідно звернути увагу на обмеження проведення таких релігійних обрядів як прикладання до ікон, миропомазання та святе причастя», – сказав голова Нацполіції.

Джерело: УНІАН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0