Поліція озвучила обмеження, які будуть діяти під час великодніх богослужінь

Життя  30 квітня 2021 року, 08:14 2136

Голова Національної поліції Ігор Клименко назвав перелік протиепідемічних обмежень, яких слід дотримуватись громадянам і священникам під час великодніх богослужінь.

Як повідомляється на Facebook-сторінці Нацполіції, в МВС відбулась селекторна нарада щодо підготовки правоохоронців до забезпечення публічної безпеки під час травневих свят.

На нараді Клименко зазначив, що, починаючи з 21:00 1 травня у культових спорудах починають відправляти служби з нагоди Великодня. За його словами, поліція вже розробила та затвердила операційний план та розрахунок сил та засобів. До забезпечення правопорядку залучатиметься максимальна кількість поліцейських, військовослужбовців Нацгвардії та рятувальників.

Читайте також:  Страсна п’ятниця: історія та що ні в якому разі не можна робити в цей день

«Закликаю поліцейських діяти толерантно – в першу чергу ми проводимо профілактичну роботу», – сказав Клименко.

За словами голови Нацполіції, працюватиме ситуаційний центр, що отримуватиме дані про будь-які інциденти, щоб на найвищому рівні «ми могли зупинити розвиток конфліктної ситуації».

За його словами, у приміщеннях храмів треба здійснити відмежування громадян з дистанцією півтора метра, один громадянин на 4 кв. м. Також дистанцію між вірянами треба забезпечити під час освячення кошиків та хресних походів у разі їх проведення. Безумовними умовами є носіння парафіянами захисних масок як в середині культових споруд, так і біля них під час обрядів.

«Необхідно звернути увагу на обмеження проведення таких релігійних обрядів як прикладання до ікон, миропомазання та святе причастя», – сказав голова Нацполіції.

Джерело: УНІАН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0