Свята у травні: коли Юря та "літні" Миколи

Життя  3 травня 2021 року, 13:31 3929

Останній місяць весни для вірян сповнений благоговіння, любові та радості, адже на початку травня у цьому році ми відзначили найбільше християнське свято – Воскресіння Христове, Великдень.

6 травня Церква вшановує святого великомученика Юрія Переможця. За два дні відзначаємо день святого апостола і євангелиста Марка, завдяки якому Боже слово дійшло до наших днів в одному з чотирьох Євангелій.

Читайте також:  Погода на травень 2021 року: що прогнозують синоптики

Антипасха, або Фомина неділя, цьогоріч припадає на 9 травня. Цей день завершує Світлий Пасхальний тиждень, знаменуючи вічну радість для усього людства. Також 9 травня поминатимемо полеглих воїнів. У Бога немає мертвих – всі живі, тож наша молитва за спокій їхніх душ – те добре і корисне, що ми можемо зробити для них зараз.

У третю неділю після Великодня, 16 травня, відзначаємо християнський день жінок – День святих жінок-мироносиць. Вірні Христові учениці, які пішли до гробу Господнього, щоби намастити тіло Його миром, стали першими, хто отримав звістку про Воскресіння Христове.

22 травня відзначається як день перенесення мощей святого Миколая Чудотворця, в народі ж кажуть – "літнього" Миколи.

В останній день травня Церква вшанує пам’ять святих отців семи Вселенських Соборів на знак вдячності за їхні труди задля відстоювання істинного вчення про Бога, – пише ПЦУ.

Свята у травні

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0