У Мукачеві в пологовому покинули дитинку

Життя  6 травня 2021 року, 09:24 9860

Рішення про надання статусу та встановлення опіки над дитиною, залишеною в пологовому відділенні КНП "Мукачівська центральна районна лікарня" схвалено виконавчим комітетом.

Йдеться про хлопчика, який народився 5 квітня, і якого покинули в пологовому відділенні. Як повідомляє Мукачівська міська рада, його взяти під опіку погодилася 28-річна мешканка Берегівщини. Вона має намір всиновити немовля.

Читайте також:  Стало відомо, чому у пологовому відділенні Мукачівської ЦРЛ померло немовля

Розглянувши на засіданні комісії з питань захисту прав дитини Мукачівської міської ради лист КНП "Мукачівська центральна районна лікарня" акт закладу охорони здоров’я та органу внутрішніх справ України про дитину, покинуту в пологовому будинку, заяву мешканки села Гать Берегівського району, яка виявила бажання стати опікуном дитини, позбавленої батьківського піклування, з подальшим його усиновленням, малюку надали статус дитини, позбавленої батьківського піклування.

У Мукачеві в пологовому будинку покинули дитину

Також рішенням виконкому встановлено опіку над дитиною, позбавленою батьківського піклування. Її опікуном, на яку покладено персональну відповідальність за життя, здоров’я та психологічний розвиток дитини, стала 28-річна мешканка Берегівщини.

Нагадаємо, жінка з Мукачівського району покинула новонароджену дитину на автобусній зупинці.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0