На Закарпатті до волонтерства у сфері надання безоплатної правової допомоги вже долучилося 8 небайдужих краян

Життя  6 травня 2021 року, 14:11 700 ФОТО

Взяти участь в проєкті «Волонтер БПД», реалізація якого стартувала 25 лютого по всій Україні, на Закарпатті виявило бажання 17 краян. Це – активні та небайдужі люди різного віку та професій, яких об’єднує загальна риса – бажання допомагати людям відстоювати свої права у законний спосіб.

Договір про співпрацю вже укладено з вісьмома волонтерами, які успішно пройшли дистанційний навчальний курс «Основи волонтерської діяльності», отримали відповідний сертифікат та пройшли співбесіду з керівництвом Регіонального та Ужгородського місцевого центру з надання БВПД. 

У день підписання угоди волонтери розповіли фахівцям БПД про своє бачення та мету участі у проєкті, а також ознайомилися із роботою центрів. Після урочистого вручення свідоцтв та фото на згадку координатори та волонтери обговорили план роботи та алгоритм подальших спільних дій. 

Читайте також:  На Закарпатті шукають волонтерів безоплатної правової допомоги

Сподіваємось, що така співпраця принесе позитивні результати обом сторонам: для волонтерів – це можливість отримати унікальний досвід співпраці з системою, покращити власний рівень правових знань, проходячи різноманітні тренінги, курси, семінари у сфері волонтерства тощо, розширити ділові контакти та навички комунікації.

Проект Волонтер БПД

Для центрів із надання безоплатної правової допомоги – це допомога у забезпеченні доступу людей до правосуддя, підвищення їхньої правової свідомості та покращення поінформованості краян про правову підтримки від держави, гарантовану законом, інформують у Регіональному центрі з надання БВПД у Закарпатській області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0