Із червня «Укрзалізниця» планує відновити міжнародний рейс Чоп-Захонь

Життя  6 травня 2021 року, 14:56 859

«Укрзалізниця» має намір з червня розпочати відновлення міжнародних пасажирських перевезень. Зокрема, вже досягнуті попередні домовленості щодо відновлення залізничного сполучення з Австрією та Угорщиною. Крім того, ведуться переговори з PKP Intercity та польською залізницею щодо відновлення швидкісного сполучення між країнами.

«Наразі в Україні та сусідніх країнах спостерігається стабілізація ситуації з розповсюдженням коронавірусної інфекції. Це дає змогу вести перемовини із залізничними адміністраціями країн-сусідів щодо відновлення міжнародних маршрутів», – зазначив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик. 

Читайте також:  З Ужгорода до Чопа побудують євроколію

Зокрема, «Укрзалізниця» вже отримала погодження щодо курсування безпересадкових вагонів Київ-Відень з червня. Також планується відновити поїзди, що курсують на маршруті Чоп-Захонь. «На міжнародних маршрутах буде посилено контроль за дотриманням протиепідеміологічних заходів. Адже безпека та здоров’я наших співгромадян на першому місці», – резюмував Іван Юрик. 

Інформацію щодо правил в’їзду в іноземні країни та обмежень, які діють на їх території, пасажирів просять уточнювати на сайтах посольств.

Нагадаємо, що одна з країн закрила кордони для громадян України.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0