На Закарпатті виявили незаконну вирубку дерев

Життя  7 травня 2021 року, 12:44 651 ФОТО

Значні порушення Лісового Кодексу України виявила Державна екологічна інспекція у Закарпатській області під час планової перевірки ДП «Ужгородське ЛГ». Встановлено, що на території державного підприємства незаконно зрубано 57 дерев різних порід (бук та граб), пошкоджено дерева до ступеня припинення та неприпинення росту, а також пошкоджено природній підріст.

За результатами перевірки до адміністративної відповідальності притягнуто 23 посадові особи на загальну суму штрафів 3 434 гривень, директору лісового господарства видано припис про усунення правопорушень.

Читайте також:  Чи легальну деревину перевозять машини на Закарпатті тепер можна перевірити самостійно: як це зробити

Відповідно до такс для обчислення розміру шкоди проведено розрахунок на суму 630186  гривень та виставлено  ДП «Ужгородське ЛГ» претензію для добровільного відшкодування збитків заподіяних державі.

У разі відмови держпідприємства добровільно сплатити зазначену суму шкоди Державна екологічна інспекція у Закарпатській області звертатиметься з позовом до суду про примусове стягнення завданих збитків, – інформує Державна екологічна інспекція у Закарпатській області.

На Закарпатті виявили незаконну вирубку дерев

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0